City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني

(73 رای)


براي خريد شوفاژ و پکيج در تهران بايد به بورس آن در مرکز شهر و محدوده خيابان طالقاني برويد. راسته شوفاژ، پکيج و رادياتور خيابان طالقاني  جايي است که بورس لوزام و تجهيزات گرمايشي از جمله رادياتور و پکيج شوفاژ ديواري در آن واقع است و واحدهاي تجاري بزرگ و کوچک زيادي، خدمات فروش و تامين اين نوع از محصولات را به مشتريان ارائه مي‌دهند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني
 • راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني
 • راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني
 • راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني
راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • آدرس : تهران- خیابان آیت الله طالقانی

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»آنهایی که علاقه دارند گرمای خانه و منازل خود را به دست پکیج‌های شوفاژ دیواری بسپارند، سعی می‌کنند حتما سری هم به این نقطه از پایتخت بزنند و البته یک اتفاق مثبت هم در این بازار و سایر نقاط عرضه محصولات پکیج دیواری در کشور رخ داده‌است؛ اینکه این روزها یکی از برندهای مطرح داخلی در تولید پکیج شوفاژ دیواری محصولات خود را به قیمت درب کارخانه در نمایندگی‌های خود عرضه می‌کند.
همچنین در این راسته انواع شوفاژ و پکیج مانند پکیج های دیواری و زمینی در برندهای مختلف بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس، گلدیران و... پیدا می شود.

 • سیمای عمومی

  در حال حاضر به دلایل زیادی، برای خانواده‌های ایرانی استفاده از پکیج شوفاژ دیواری در مقایسه با سایر تجهیزات گرمایشی به صرفه‌تر است؛ از جمله آنکه این نوع از وسایل گرمایشی راندمان بالا را با مصرف اندک انرژی به دست می‌دهد و در عین حال، ایمنی و استفاده راحت از آن آسودگی بیشتری را برای خانوارها به همراه آورده‌ اما، یکی از سوالاتی که برای مشتریان پیش می‌آید این است که برای تهیه پکیج شوفاژ دیواری باید به کجا مراجعه کنند تا خریدی مطمئن همراه با پشتیبانی خدمات پس از فروش داشته باشند.
  بسیاری از کارشناسان، مراجعه به بورس های خرید لوازم خانگی و رادیاتورها را در این میان توصیه می کنند، چراکه برای خرید کالایی به صرفه و استاندارد در این بازار، باید به بورس لوازم و محصولات رادیاتور و پکیج شوفاژ دیواری واقع در خیابان شهید طالقانی سر زد. در این خیابان، از چهارراه بهار تا تقاطع خیابان شهید دکتر شریعتی انواع رادیاتور و دستگاه‌های پکیج شوفاژ دیواری ساخت داخل و خارجی در دسترس است.
 • پیشنهاد ویژه

  اگرچه در این راسته از بازار پکیج‌های دیواری، واحدهای تجاری و دفاتر فروش زیادی فعال هستند؛ اما کارشناسان بازار توصیه می‌کنند که خریداران به نمایندگی‌های مجاز در این خیابان مراجعه کنند؛ چراکه دستیابی به این نمایندگی‌های فروش و ارائه خدمات نیز کار چندان دشواری نیست و کافی است به نمایشگاههای دائمی برندهای معتبر در طالقانی سر بزنید یا با دفتر ارتباط با مشتریان برندهای شناخته شده داخلی تماس گرفته و نشانی نمایندگی‌های فروش آن برند را دریافت کنید. در همین رابطه، آنگونه که فروشندگان می‌گویند، فهرستی از نمایندگی‌های فروش محصولاتی از شرکت‌های بوتان و ایران‌رادیاتور که هر دو از برندهای معتبر در بازار داخلی هستند، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
 • سایر اطلاعات


  خرید از نمایندگی‌های فروش محصولات پکیج شوفاژ دیواری، مزایایی دارد که دیگر مراکز فروش از آن برخوردار نیستند. نخستین مزیت این است که خریدار می‌تواند با مراجعه به نمایندگی فروش برند موردنظر خود، از انواع محصولات قابل عرضه در آن نمایندگی اطلاعات کافی به دست آورده و با آگاهی از اینکه چه نوع محصولی برای منزل آنها به کار می‌آید و رفاه بیشتر را با قیمت مناسب به همراه خواهد داشت، اقدام به خرید کند؛ یکی از نشانه های یک برند مشتری گرا، تنوع مدل بیشتر و در نتیجه حق انتخاب بیشتر برای مشتریان است.
  تمام ماجرا به خدمات پیش از فروش محدود نشده و خریدار قادر است از خدمات پس از فروش نیز بهره کافی را برده و از گارانتی محصول نیز استفاده کند. از جمله آنکه کارشناسان فنی برند داخلی، به طور مستمر با مشتریان خود در تماس بوده و از لحظه نصب و راه‌اندازی پکیج شوفاژ دیواری تا هنگام استفاده از آن در فصول مختلف از سال، به ارائه خدمات و مشاوره رایگان خود ادامه خواهند داد.
  از دیگر خدمات نمایندگی‌های فروش محصولات پکیج شوفاژ دیواری این است که مشتریان خود را به هنگام خرید، با فاکتور قانونی و معتبر بدرقه می‌کنند. در همین زمینه، بوتان به عنوان یکی از برندهای معتبر داخلی،فاکتور خرید را به قیمت درب کارخانه و به صورت اینترنتی در نمایندگی‌های فروش خود صادر کرده و خریدار مطمئن خواهد شد که کالای خود را به قیمت صحیح شرکتی از بازار خریداری کرده و در عین حال از خدمات پس از فروش و گارانتی آن نیز به مدت مشخص شده بهره‌مند خواهد شد.
 • نقاط منفی

  قرار داشتن در طرح اصلی ترافیک (این راسته از حد فاصل خیابان سعدی شمالی تا سه راه طالقانی است)
 • مسیر مترو می توانید از ایستگاه مترو طالقانی در خط یک برای دسترسی به راسته خرید شوفاژ و پکیج خیابان طالقانی استفاده کنید.
 • نظر
  پنجشنبه 27 مهر 1396

  سلام، به دلیل واقع شدن در طرح ، آیا صبح جمعه مغازه های راسته طالقانی فعاله؟

اماکن مرتبطتگ ها

راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني تهران راسته شوفاژ و پکيج راسته خيابان طالقاني راسته تهران شوفاژ و پکيج راسته راسته خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج تهران خيابان طالقاني راسته خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني تهران تهران راسته تهران شوفاژ و پکيج تهران خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج تهران راسته خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج راسته خيابان طالقاني تهران راسته تهران شوفاژ و پکيج راسته تهران خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج راسته خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج راسته تهران شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني تهران شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج تهران راسته شوفاژ و پکيج تهران خيابان طالقاني خيابان طالقاني راسته شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني راسته تهران خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج راسته خيابان طالقاني شوفاژ و پکيج تهران خيابان طالقاني تهران راسته خيابان طالقاني تهران شوفاژ و پکيج تهران راسته شوفاژ و پکيج تهران راسته خيابان طالقاني تهران شوفاژ و پکيج راسته تهران شوفاژ و پکيج خيابان طالقاني تهران خيابان طالقاني راسته