City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي

(35 رای)


اگر اهل شکار يا ماهيگيري هستيد و به دنبال بورس لوازم شکار و ماهيگيري در تهران مي گرديد، پيشنهاد مي کنيم حتما به راسته انواع لوازم ماهيگيري و شکار خيابان فردوسي سري بزنيد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي
 • راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي
 • راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي
 • راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي
راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي راسته لوازم شکار و ماهيگيري فردوسي مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : متوسط
 • ساعت کاری : 10 صبح تا 10 شب
 • آدرس : تهران ، خیابان فردوسی

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»در بورس لوازم شکار و ماهیگیری فردوسی شما می توانید لوازمی چون تور ماهیگیری و تفنگ های شکاری در مارک ها و قیمت های مختلف را پیدا کنید .
در راسته لوازم ماهیگیری و شکار فردوسی تهران از 10 تا 150 هزار تومان می‌توانید وسایل این کار را تهیه کنید. ببرای ماهی‌گیری در درجه نخست لازم است چوب و چرخ آن را تهیه کنید که الان با وجود محصولات چینی همه رقم قیمتی قابل دسترس است و محصولات کره، آلمان و فرانسه هم قابل دسترس هستند.
گرچه آنها که لوازم ماهی‌گیری می‌فروشند می‌گویند بیشتر آنها که سنشان از 40 گذشته مشتری آنها هستند ولی این کار، هم بهانه خوبی برای سفر کوتاه‌مدت است و هم بهانه‌ای برای یک تفریح سالم. به یاد داشته باشید حتما زمان تخم‌ریزی ماهی‌ها را بپرسید و دراین زمان ماهی‌گیری نکنید تا در حفظ محیط‌زیست هم نهایت دقت را در تفریح روح‌بخشتان کرده باشید.

 • ویژگی ها

  برخی دیگر از محصولات فروشگاه های لوازم شکار فردوسی در این راسته شامل :
  انواع کلت بادی
  تفنگ بادی
  تفنگ بادی اشتایر
  تفنگ بادی اف ایکس
  تفنگ بادی اوانیکس
  تفنگ بادی اوزکان
  تفنگ بادی ایر ارمز
  تفنگ بادی بنجامین
  تفنگ بادی بی اس آ
  تفنگ بادی دیانا
  تفنگ بادی سوماترا
  تفنگ بادی طرح جنگی
  تفنگ بادی نوریکا
  تفنگ بادی هاتسان
  تفنگ بادی والتر
  تفنگ بادی وایرخ
  تفنگ بادی وبلی
  تفنگ بادی کراسمن
  تفنگ بادی کرال
  تفنگ بادی کمتا
  تفنگ بادی گامو
  تفنگ پی سی پی
  دوربین دو چشمی
  دوربین تک چشمی
  زوبین
  فاصله یاب
  لوازم تفنگ
  برد سایتر
  تلمبه و کپسول pcp
  تمیز کاری تفنگ
  جای فشنگ
  جلد و کفشک تفنگ
  دوربین تفنگ
  روغن تفنگ
  ساچمه تفنگ بادی
  سیبل تیراندازی
  لوازم جانبی تفنگ
  لوازم شکار پرندگان
  لیزر تفنگ
  کیف هارد کیس تفنگ
  لوازم شکار
  جهت نما,قطب نما
  دازر دور کننده حیوانات
  عینک شکار
  عینک محافظ شکار
  لباس شکار
  لوازم استتار
  لوازم دفاع شخصی
  لوازم پزشکی شکار
  ماهی یاب
  پایه تفنگ
  چاقو جیبی
  چاقو شکاری
  چراغ قوه و نورافکن
  چراغ پیشانی هدلایت
  کیف شکار
  لوازم شگفت انگیز
  بومرنگ
  دکور حیوانات طبیعی
  لیزر های پوینتر
  لوازم کوهنوردی
  لوازم مسافرتی
  ه تجهیزات ضروری
  GPS جی پی اس
  ابزارالات
  بیسیم واکی تاکی
  تبر
  خوراک چریکی
  دستکش
  ست قاشق چنگال
  قمقمه
  مشک آب
  پوتین
  چکمه
  کلاه
  کمربند
  کوله پشتی
  کیسه خواب
  کیف
  ه سایر محصولات
  پایه دوربین تفنگ
  کمان تیراندازی می باشد .
 • پیشنهاد ویژه


 • سایر اطلاعات

  اگر چوب و چرخ را تهیه کنید در واقع وسیله اصلی ماهیگیری رت تهیه کرده‌اید که در این راسته موجود است. در راسته فردوسی چوب و چرخ از دو متر و 10 سانتی‌متر وجود دارد تا 6 متری ، این وسیله بین 10 تا 150 هزار تومان اصلی‌ترین وسیله مورد نیاز ماهی‌گیری است.
  ارتباط مستقیم ماهیگیر با ماهی از طریق نخ ماهیگیری است و به همین لحاظ انتخاب صحیح آن شما را قادر میکند تا شانس موفقیتتان را به مراتب بالا ببرید. بنابراین یك ماهیگیر حرفه‌ای باید با انواع نخ و نحوه تشخیص نخ مناسب ماهیگیری آشنایی داشته باشد تا نخ مورد استفاده اش را بر اساس ماهی هدف و مکان ماهیگیری و چوب مورد استفاده انتخاب نماید. بعضی از ماهیگیران اهمیت چندانی برای نخ انتخابی شان قائل نمی شوند در صورتی که اهمیتش هیچگاه از وسایل دیگرماهیگیری کمتر نیست.
  مشخصات نخ های ماهیگیری برروی قرقره‌ای كه دور آن پیچیده شده است، ذکر شده است . شماره یا سایز نخ، متراژ نخ، نام كارخانه سازنده نخ و همچنین كشور تولید كننده نخ نوشته شده است و از همه مهمتر ظرفیت صید ماهی به كیلوگرم گفته شده است. توجه داشته باشید كه میزان فشار وارده توسط ماهی به نخ در آب كمتر از وزن ماهی است. از همین رو اگر مهارت كافی داشته باشید می‌توانید ماهی بزرگتر از میزان تحمل نخ نیز صید كنید.
  نخهای ماهیگیری باید از طرفی آنقدر نازک انتخاب شود که ماهی مورد نظر توانایی دیدن آن را نداشته و از طرفی به قدری ضخیم بوده که توانایی تحمل فشار وارده در پرتاب ریسه و کشش ماهی را بدون خطر پاره شدن داشته باشد.
  طبیعتأ نخی که برای کپور یا اردک ماهی به کار میرود ضخیمتر از نخی است که برای گرفتن کولی یا لای ماهی مورد استفاده قرار می گیرد.
  سرب که از شماره یک تا پنج در بازار قابل دسترس است از 100 تا 500 تومان قیمت دارد. شناور 200 تا یک هزار و 500 تومان قابل تهیه است. نخ نیز از یک هزار تا 7 هزار تومان قابل خرید است. نخ‌ها معمولا چینی، آلمانی و ژاپنی هستند. زنگوله نیز برای آنکه وقتی ماهی به قلاب افتاد خبرتان کند لازم است که 500 تومانی قیمت دارد.
 • نظر
  جمعه 13 بهمن 1396

  با سلام
  ببخشید این فروشگاه های فردوسی جمعه ها هم کار میکنن؟

 • نظر
  سه شنبه 08 اسفند 1396

  ممنون از توضیحتون،ولی خیلی کوتاه بود

اماکن مرتبطتگ ها

راسته تجهيزات چوبي کابينت پل چوبي راسته تجهيزات چوبي راسته کابينت راسته پل چوبي تجهيزات چوبي راسته راسته کابينت تجهيزات چوبي پل چوبي کابينت راسته کابينت تجهيزات چوبي کابينت پل چوبي پل چوبي راسته پل چوبي تجهيزات چوبي پل چوبي کابينت راسته تجهيزات چوبي کابينت راسته تجهيزات چوبي پل چوبي راسته کابينت تجهيزات چوبي راسته کابينت پل چوبي راسته پل چوبي تجهيزات چوبي راسته پل چوبي کابينت تجهيزات چوبي راسته کابينت تجهيزات چوبي راسته پل چوبي تجهيزات چوبي کابينت پل چوبي تجهيزات چوبي کابينت راسته تجهيزات چوبي پل چوبي راسته تجهيزات چوبي پل چوبي کابينت کابينت راسته تجهيزات چوبي کابينت راسته پل چوبي کابينت تجهيزات چوبي راسته کابينت تجهيزات چوبي پل چوبي کابينت پل چوبي راسته کابينت پل چوبي تجهيزات چوبي پل چوبي راسته تجهيزات چوبي پل چوبي راسته کابينت پل چوبي تجهيزات چوبي راسته پل چوبي تجهيزات چوبي کابينت پل چوبي کابينت راسته پل چوبي کابينت تجهيزات چوبي راسته تجهيزات چوبي کابينت پل چوبي راسته کابينت پل چوبي تجهيزات چوبي راسته پل چوبي تجهيزات چوبي کابينت راسته کابينت تجهيزات چوبي پل چوبي راسته کابينت پل چوبي تجهيزات چوبي راسته تجهيزات چوبي پل چوبي کابينت تجهيزات چوبي راسته کابينت پل چوبي تجهيزات چوبي راسته پل چوبي کابينت تجهيزات چوبي کابينت پل چوبي راسته تجهيزات چوبي کابينت راسته پل چوبي