City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راسته پارچه مولوي

(77 رای)


اسم بازار پارچه مولوي از قديم براي همه آشناست.در ميان بورس‌هاي پارچه فروشي، بازار مولوي از جامعيت بيشتري برخوردار است و هر پارچه‌اي را که بخواهيد در پاساژ چند طبقه مولوي پيدا خواهيد کرد. تنوع پارچه در اين بازار تقريبا هر نوع سليقه‌اي را راضي مي‌کند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • راسته پارچه مولوي
 • راسته پارچه مولوي
 • راسته پارچه مولوي
 • راسته پارچه مولوي
راسته پارچه مولوي راسته پارچه مولوي راسته پارچه مولوي راسته پارچه مولوي مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : اقتصادی
 • آدرس : تهران- خیابان مولوی-سرای پارچه فروشان

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»در این بازار تنوع پارچه هر نوع سلیقه‌ای را راضی می‌کند. از پارچه‌های پرده‌ای و ملحفه‌ای گرفته تا پارچه‌های دانتل و گیپور و انواع مجلسی، چادری و... در این مکان یافت می‌شود.

 • ویژگی ها

  به دلیل وسعت و تنوع زیاد این پاساژ، افراد زیادی ترجیح می‌دهند از آنجا خرید كنند.
 • پیشنهاد ویژه

  اگر برای خرید پرده مدل و رنگ خاصی مد نظرتان نیست، بهتر است اندازه ی دقیق پنجره ها را همراه داشته باشید، پرده فروش ها از پارچه ی مورد نظر پرده ای را می دوزند و در ویترین نصب می کنند و پس از تمام شدن آن پارچه، ویترین را به قیمت مناسبی می فروشند.
  در نظر داشته باشید گاهی هزینه ی دوخت و یراق آلات پرده و والان بیشتر از قیمت خود پارچه میشود.
  با این نوع خرید در این هزینه ها صرفه جویی چشم گیری کرده اید.
 • شرایط استفاده

  بهتر است در مغازه ی اول در مولوی خرید نکنید و دست کم از چند مغازه قیمت بگیرید.
 • امکانات ویژه

  بازار پارچه ی مولوی از بهترین بورس های خرید پارچه پرده است.کمترین قیمت دوخت پرده و سریع ترین زمان آماده کردن را هم دارد.البته به جز روزهای آخر اسفند.
 • سایر اطلاعات

  مشتریان زیاد این مکان باعث شده است گاهی بزازان ترفندهایی را برای فروش در نظر بگیرند كه خریداران باید به آن توجه كنند و حواس شان به قیمت‌ها باشد. برای مثال ته طاقه فروشی یكی از سیاست‌های فروشندگان این پاساژ است. به این ترتیب که پارچه‌ها را در قواره‌های مختلف برش می‌دهند و به عنوان ته طاقه و ظاهرا ارزان‌تر در سبدهای جلوی مغازه خود می‌اندازند و به فروش می‌رسانند در صورتی كه این شگرد فروشنده‌ها برای به وسوسه انداختن خریداران به خرید ارزان است! درواقع بزازان برای فروش پارچه غیرفصل یا پارچه‌هایی كه به دلیل از مد افتادن دیگر مشتری ندارد از این سیاست استفاده می‌كنند. با وجود شرایط خاصی كه بازاریان درباره ته طاقه‌ها اعمال می‌كنند و آنها را با قیمت‌های ارزان‌تر می‌فروشند اما گاهی اوقات ته طاقه‌ها به قیمت كامل به فروش می‌روند و تخفیفی روی آنها اعمال نمی‌شود.
 • نقاط مثبت

  فروشندگان خرده فروش با حوصله، تنوع و قیمت مناسب همه از ویژگی های خرید پارچه در مولوی است!
 • نقاط منفی

  واقع شدن در طرح اصلی ترافیک
 • منبع

  صدرا نیوز، برترین ها، راسخون
 • کارت خوان
 • مناسب بانوان
 • مسیر اتوبوس BRT پایانه آزادی- خاوران : ایستگاه سعادت پیاده شوید.50 قدم جلوتر به بازار پارچه فروش ها می رسید.
 • مسیر مترو از خط 1 (قرمز) مترو استفاده کنید و در ایستگاه مولوی پیاده شوید.اگر به سلامت قلب و عروق خود علاقمندید با 500 قدم پیاده روی به سمت خیابان سعادت به بازار پارچه فروش ها می رسید.
  در غیر این صورت می توانید رو به روی مترو از (BRT پایانه آزادی-خاوران) استفاده کنید و در دو ایستگاه بعد (ایستگاه سعادت) پیاده شوید.
 • نظر
  شنبه 07 اسفند 1395

  من میخوام پارچه ملافه برای رو تختیم بگیرم مولوی خوبه؟ قیمتاش چطور؟

 • نظر
  دوشنبه 19 آبان 1393

  پیشنهاد ویژتون خیلی به دردم خورد. ممنون

 • نظر
  شنبه 12 تير 1395

  من از خریدم از مولوی واقعا راضی هستم. برای خرید پارچه برای لباس بچه رفته بودم و هم فروشنده ها خیلی مودب هستند و هم منصف هستند. خرازی هاش نسبت به تجریش قیمتشون خیلی بهتره. فقط یکم باید زمان رفت و امد را در نظر بگیرید . مخصوصا فروشنده های قدیمی مولوی خیلی هم خوب راهتمایی میکنند و هم با انصاف هستند

 • نظر
  يكشنبه 26 ارديبهشت 1395

  دوستان عزیز من به تاز گی از مولوی پرده خریدم بهتون پیشامد میکنم اصلا سراغ پرده فروشیهای مولوی ندید چون نه از قیمت و نه دوخت راضی نبودم طوری که با وجود هزینه زیادی که پرداخت کرده بودم مجبور شدم خیاط دیگری رو بیارم تا پرده رو درست کنه. اصلا دوزنده و نصابهای خوبی ندارن.

اماکن مرتبطتگ ها

بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي پرده خريد بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي پرده بازار پارچه و پرده مولوي خريد بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي بازار پارچه و پرده مولوي پرده بورس پارچه مجلسي خريد پرده بازار پارچه و پرده مولوي پرده بورس پارچه مجلسي پرده خريد خريد بازار پارچه و پرده مولوي خريد بورس پارچه مجلسي خريد پرده بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي پرده بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي خريد بازار پارچه و پرده مولوي پرده بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي پرده خريد بازار پارچه و پرده مولوي خريد بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي خريد پرده بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي پرده بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي خريد بورس پارچه مجلسي پرده خريد بورس پارچه مجلسي پرده بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي خريد بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي خريد پرده پرده بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي پرده بازار پارچه و پرده مولوي خريد پرده بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي پرده بورس پارچه مجلسي خريد پرده خريد بازار پارچه و پرده مولوي پرده خريد بورس پارچه مجلسي خريد بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي خريد بازار پارچه و پرده مولوي پرده خريد بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي خريد بورس پارچه مجلسي پرده خريد پرده بازار پارچه و پرده مولوي خريد پرده بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي پرده خريد بازار پارچه و پرده مولوي پرده خريد بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي خريد بورس پارچه مجلسي پرده بازار پارچه و پرده مولوي پرده بورس پارچه مجلسي خريد بازار پارچه و پرده مولوي پرده خريد بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي خريد پرده بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي پرده خريد بورس پارچه مجلسي بازار پارچه و پرده مولوي خريد پرده بورس پارچه مجلسي پرده خريد بازار پارچه و پرده مولوي بورس پارچه مجلسي پرده بازار پارچه و پرده مولوي خريد