City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

زنبيل

(71 رای)


زنبيل يک فروشگاه اينترنتي است که با عرضه محصولات مختلف و ارايه خدمات پيش از فروش توانسته است جايگاه خود را در ميان رقبا باز کند. با استفاده از فروشگاه هاي اينترنتي لذت خريد در خانه را تجربه کنيد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • زنبيل
 • زنبيل
زنبيل زنبيل مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 42328
 • وب سایت : www.zanbil.ir
 • آدرس : تهران – میدان آرژانتین - خیابان بخارست (احمد قصیر)، خیابان یازدهم، پلاک 1، واحد 6

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني  برندها  کالاهاي خارجي  جنس چيني  ساير

3.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.از اینترنت بیشتر از همه برای چی استفاده می کنی؟

 بازي و سرگرمي  شبکه هاي اجتماعي  مطالعه اخبار  تحقيق و کارهاي علمي  ساير

5.شبکه های اجتماعی چقدر از وقتت رو توی روز می گیره؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»فروشگاه اینترنتی زنبیل با برند تجاری ثبت شده زیر نظر شرکت بازرگانی و تجارت الکترونیک پارمیر راه اندازی شده است. موسسین این فروشگاه با رویکردی نوین در ارائه خدمات به دنبال ارائه خدماتی شایسته به هموطنان هستند.

 • تاریخچه

  فکر اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی زنبیل به سالهای ۸۴ و ۸۵ بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور تا سال ۸۹ مسکوت ماند. از سال ۸۹ تا ۹۰ مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی کشور انجام و نهایتا در سال ۹۰ با تاسیس شرکت بازرگانی و تجارت الکترونیک پارمیر اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی زنبیل انجام گرفت. این تیم پس از راه اندازی شرکت و در یک بازه زمانی تقریبا دو ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی زنبیل را در خرداد سال ۹۲ راه اندازی نمود.
 • ویژگی ها

  ر صورتیکه کالای خریداری شده توسط مشتریان در طول مدت گارنتی دارای هر گونه مشکل و ایراد فنی گردد، دیگر نیازی به مراجعه و پیگیری توسط مشتری به شرکتهای ارائه دهنده خدمات گارانتی نمی باشد، تنها کافیست با فروشگاه تماس گرفته و مشکل را اعلام نمایند، پس از آن فروشگاه بطور کامل پیگیر موضوع شده و تا حصول نتیجه آن را پیگیری خواهد نمود.
  این خدمت برای مشتریان ساکن شهرستان ها به این شکل خواهد بود که آنها صرفا کالا را به آدرس دفتر مرکزی فروشگاه ارسال می نمایند، پس از آن فروشگاه اقدامات لازم را با هماهنگی مشتری انجام و سپس از طریق پست برای مشتری ارسال می نمایند. لازم به توضیح است که کلیه خدمات فروشگاه برای مشتریان رایگان و مشتری صرفا لازم است که هزینه های که مربوط به خدماتی که مرتبط به فروشگاه زنبیل نیست (بطور مثال تعویض قطعاتی که شامل گارانتی نیست یا هزینه های پستی از شهرستان ها) را پرداخت نمایند.
 • شرایط استفاده

  مشتریان زنبیل برای تست فنی کالای خریداری شده تا 10 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، فروشگاه کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود.
  در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری است.

اماکن مرتبطتگ ها

فروشگاه اينترنتي زنبيل خدمات پس از فروش خريد فروشگاه اينترنتي زنبيل فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي خريد زنبيل فروشگاه اينترنتي فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش زنبيل خريد خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش زنبيل خدمات پس از فروش خريد خريد فروشگاه اينترنتي خريد زنبيل خريد خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي زنبيل خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي زنبيل خريد فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش زنبيل فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش خريد فروشگاه اينترنتي خريد زنبيل فروشگاه اينترنتي خريد خدمات پس از فروش زنبيل فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش زنبيل فروشگاه اينترنتي خريد زنبيل خدمات پس از فروش خريد زنبيل خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي زنبيل خريد فروشگاه اينترنتي زنبيل خريد خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي زنبيل خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي خريد خدمات پس از فروش زنبيل فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش زنبيل خريد خدمات پس از فروش خريد فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش خريد زنبيل خريد فروشگاه اينترنتي زنبيل خريد فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش خريد زنبيل فروشگاه اينترنتي خريد زنبيل خدمات پس از فروش خريد خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي خريد خدمات پس از فروش زنبيل فروشگاه اينترنتي زنبيل خدمات پس از فروش خريد فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش خريد زنبيل فروشگاه اينترنتي خريد زنبيل خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش زنبيل خريد فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش خريد زنبيل فروشگاه اينترنتي زنبيل خريد خدمات پس از فروش زنبيل فروشگاه اينترنتي خدمات پس از فروش خريد زنبيل فروشگاه اينترنتي خريد خدمات پس از فروش زنبيل خدمات پس از فروش خريد فروشگاه اينترنتي زنبيل خدمات پس از فروش فروشگاه اينترنتي خريد