City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

سالن ورزشي شهداي هفتم تير

(35 رای)


سالن وکشتي شهداي هفتم تير تهران به دليل اينکه در مرکز شهر تهران واقع شده، يکي از اماکن مناسب براي برگزاري رقابت‌هاي کشتي است ولي از نظر گنجايش و تعداد صندلي داراي محدوديت است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اطلاعات تماس

  • آدرس : تهران ميدان امام خميني(ره)، خيابان شهيد فياض‌بخش، ضلع شمالي پارك

«نظرتون چیه؟»

1.روزانه چقدر ورزش می کنی؟

 اصلا ورزش نمي کنم  کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت

2.چه جور ورزش هایی رو بیشتر دوست داری؟

 فوتبال و فوتسال
 واليبال
 ورزش هاي همگاني
 ورزش هاي رزمي
 ورزش هاي آبي
 ورزش هاي هوايي
 ورزش هاي موتوري
 ورزش هاي قدرتي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»فدراسیون کشتی برای برگزاری سی و چهارمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی و کشتی فرنگی جام یادگار امام این سالن را بازسازی کرد و در پی آن وضعیت ظاهری سالن و به خصوص اتاق‌ها و بخش‌های دیگر آن بازسازی و نوسازی شد.

  • تاریخچه

    سالن ورزشی شهدای هفتم تیر از سالن‌های ورزشی قدیمی تهران است که در سال ۱۳۳۶ خورشیدی افتتاح شد. این سالن ورزشی در خیابان فیاض‌بخش، ضلع شمال پارک شهر واقع شده است. این سالن میزبان مسابقات زیادی بوده است و ورزشکارانی چون جهان پهلوان تختی، پهلوان عباس زندی، توفیق جهانبخت، محمود ملاقاسمی، ناصر گیوه چی، منصور مهدی‌زاده، محمدعلی صنعتکاران، منصور برزگر، ابراهیم جوادی و... در آن کشتی گرفته‌اند.
    در اردیبهشت سال ۱۳۹۳ این سالن میزبان ۱۰ تیم برتر کشتی فرنگی دنیا در پیکارهای جام جهانی کشتی فرنگی مردان بود. این رقابت‌ها قرار بود مانند گذشته در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران بر‌گزار شود اما مسئولان این مجموعه ورزشی مبالغ زیادی را برای برگزاری دو روزه رقابت‌ها مطالبه کردند و همچنین بازسازی آن هم به حدود ۷۰۰ میلیون تومان نیاز داشت که فدراسیون کشتی ترجیح داد این هزینه را در سالن اختصاصی خود در شهدای هفتم تیر تهران انجام دهد.
  • مسیر اتوبوس با استفاده از کلیه اتوبوس های پایانه فیاض بخش و یا اتوبوسهایی که به مقصد میدان امام خمینی می روند، می توانید به راحتی خودتان را به سالن شهدای هفتم تیر برسانید.
  • مسیر مترو نزدیک ترین ایستگاه مترو به سالن کشتی شهدای هفتم تیر ایستگاه امام خمینی واقع در تقاطع خطوط یک و دو مترو تهران است.

اماکن مرتبطتگ ها