City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس)

(107 رای)


سراسر نماي دفاع مقدس که از آن با عنوان پانوراماي دفاع مقدس يا پانوراماي مقاومت هم نام برده مي شود، يک پرده سينماي کاملا کروي که در آن فيلم هاي با موضوع دفاع مقدس به صورت کاملا 360 درجه نمايش داده مي شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس)
 • سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس)
 • سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس)
 • سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس)
سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس) سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس) سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس) سراسر نماي مقاومت (پانوراما دفاع مقدس) مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • آدرس : اتوبان حقانی، جنب بوستان طالقانی، باغ موزه دفاع مقدس، پانوراما دفاع مقدس (تماشاگه راز)

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»سراسر نمای دفاع مقدس یکی از جاذبه های گردشگری جدید تهران است که با ساختمان کروی زیبایش، در باغ موزه دفاع مقدس قرار دارد. یکی از شاخص های کشور های توسعه یافته بنا های کروی است و پانورامای بیت المقدس که از آن با عنوان سراسر نمای دفاع مقدس و یا تماشاگه راز هم نام برده می شود، برای اولین بار در کشور به صورت کاملا کروی طراحی شده است.
در حال حاضر دو فیلم 360 درجه با موضوع دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت ساخته شده و در تماشاگه راز به نمایش گذاشته می شود.

 • تاریخچه

  کار ساخت پانورامای دفاع مقدس در سال 1390 آغاز شد و این پروژه در نهایت پس از پنج سال در سوم خرداد سال 1395 در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد.
 • ویژگی ها

  پانورامای دفاع مقدس در زمینی حدود 10 هزار متر مربع با سطح بنای 11 هزارمتر مربع ساخته شده است. این کره زیبا 35 متر قطر دارد و در کنار آن نیز دریاچه کوچکی طراحی شده است که انعکاس نور آفتاب در آن منظره چشم نوازی را ایجاد می شود.
  در این پروژه حدود 1800 متر مربع پرده سینما با قابلیت کروی و از جنس خاص وجود دارد و همین باعث شده است تا سراسر نمای مقاومت یکی از جاذبه های گردشگری جدید تهران باشد.
 • سیمای عمومی

  تالار ورودی سراسر نمای مقاومت شامل دو بخش است که یک بخش آن به خرمشهر قبل از جنگ و حال وهوای کوچه های آن موقع پرداخته و بخش دیگر آن خرمشهر بعد از جنگ و ماکت های که روایت گر اتفاقات رخ داده در خرمشهر است. ایستگاه پکیچ های فرهنگی و ایستگاه های صلواتی در دستور کار ما قرار گرفته است که از سوم خرداد از این بخش رونمایی می شود.
 • سایر اطلاعات

  این پروژه، بزرگ‌ترین پانوراما در نوع خود و اولین در خاورمیانه محسوب می‌شود و از نظر حجم، اندازه و تاثیرگذاری منحصر به فرد بوده و با توجه به استفاده از فن آوری نوین با دیگر پانوراماهای ساخته شده در خاورمیانه قابل مقایسه نیست.
  در فضاهای جانبی سراسر نمای بیت المقدس (پانورامای دفاع مقدس) گالری و موزه های مختلفی هم در نظر گرفته شده است. به نحوی که برای بخش گالری حدود 30 نقاشی با امضای هنرمندان و 30 عکس خاص و کم نظیر تهیه شده است.
 • منبع

  عکس های داخلی: حمید رضا درجاتی - خبرگزاری تسنیم
 • مسیر تاکسی تاکسی ها از سه راه ضرابخانه و میدان ونک شما را به مقابل باغ موزه دفاع مقدس می برند.
 • مسیر اتوبوس برای استفاده از اتوبوس می توانید از خطوط منتهی به پایانه حقانی استفاده کنید. همچنین اتوبوس های میدان ونک - رسالت نیز در مقابل باغ موزه دفاع مقدس ایستگاه دارند.
 • مسیر مترو نزدیک ترین ایستگاه مترو به پانورامای دفاع مقدس ( تماشاگه راز) ایستگاه همت در خط یک مترو تهران است. همچنین می توانید از طریق ایستگاه مترو حقانی و باغ موزه دفاع مقدس به این مکان دسترسی پیدا کنید.
 • مسیر خودروی شخصی از میدان ونک و یا اتوبان مدرس وارد بزرگراه شهید حقانی شوید و نرسیده به ایستگاه مترو، در جنب بوستان طالقانی وارد خیابان «گذر سرو» شوید. می توانید خودروی خود را در همین خیابان پارک کرده و به باغ موزه دفاع مقدس بروید و از آنجا از سراسر نمای دفاع مقدس بازدید کنید.
 • نظر پرهام
  پنجشنبه 29 تير 1396

  شماره تلفن و ساعت کاری این پانوراما دفاع مقدس رو کسی داره؟

 • نظر
  جمعه 17 اسفند 1397

  وررررری عالی

  پاسخ : سپاس از شما

 • نظر
  چهارشنبه 15 شهريور 1396

  روی گوگل مپ ساعات بازدید رو زده
  8 تا 12 و از ساعت 13 تا 17

اخبار مرتبط

آرشیو اخبار


تگ ها