City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

سورتمه تهران

(84 رای)


سورتمه تهران يک وسيله بازي تفريحي مشابه ترن هوايي است؛ اما با اين تفاوت که کنترل سرعت آن با استفاده کننده است و قابليت سرعت گيري تا 40 كيلومتر در ساعت را داراست. سورتمه تهران در محله دربند واقع شده و در هنگام استفاده از آن منظره خوبي به کل تهران دارد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • سورتمه تهران
 • سورتمه تهران
 • سورتمه تهران
 • سورتمه تهران
سورتمه تهران سورتمه تهران سورتمه تهران سورتمه تهران مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 24557
 • وب سایت : www.tehransurtme.com
 • قیمت : اقتصادی
 • ساعت کاری : 10 الی 20
 • آدرس : میدان تجریش، خیابان دربند، نرسیده به میدان دربند، کوچه اسدالهی، سمت راست، بعد از سازمان آب بوستان، جنگلی گلاب‌دره

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»سورتمه تهران وسیله ای است که كه با خم و قوس ها ، سربالايي و سرپاييني ها ی ریل هيجان هر چه بيشتر را براي مصرف كنندگان امكان پذير مي سازد . در وسیله تفریحی سورتمه ، افراد مي توانند با اهرم هاي طراحي شده سرعت خود را تنظيم كنند و آن را به حداكثر 40 كيلومتر در ساعت برسانند . اين وسيله تفريحي داراي ويژگي و مشخصه هاي جالبي است و استفاده از آن هيجان و شادي خاص را براي تمامي گروه هاي سني به همراه دارد .
مهمترین امتیاز از لحاظ مسائل ایمنی در این نوع سورتمه تفریحی اتصال سورتمه به ریل ها میباشد . این بدین معنی است که علیرغم نیروی وارد شده به سورتمه حتی در بالاترین سرعت سورتمه از ریل جدا نمی گردد . اضافه بر این سیستم کمربند ایمنی مسافر این ضریب ایمنی در حرکت را افزایش می دهد . تمامی سورتمه ها مجهز به 2 ترمز مجزا می باشند . ترمز اول به صورت اهرمی شکل که در اختیار کاربر برای کنترل سرعت مورد دلخواه در طول مسیر به کار گرفته می شود حتی در زمان ریزش باران این ترمز کارایی و قابلیت تنظیم سرعت را دارد . ترمز دوم کاملا اتوماتیک می باشد و هنگامی که سرعت کاربر به 40 کیلومتر در ساعت می رسد به طور اتوماتیک علیرغم میل کاربر برای ادامه حرکت با سرعت بالا سرعت را کاهش می دهد . باور ما این است تعبیه این ترمز جهت افزایش 2 چندان ایمنی مسافر و در جهت فقط منافع او می باشد .

 • ویژگی ها

  ویژگی های سورتمه تهران
  - دارای سرعت قابل تنظیم توسط فرد
  - حداکثر ۴۰ کیلومتر
  - محدودیت سنی ندارد ، برای اطفال زیر هشت سال به اتفاق بزرگسال قابل استفاده است .
  - سه جامپ ویژه در طول مسیر
  - اسپیرال گردشی در انتهای مسیر
  - محیط بسیار هیجان انگیز
 • سانس ها

  ایام عادی : 10 صبح الی 8 شب
  پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات : 10 صبح الی 12 شب
 • شرایط استفاده

  برای اطلاع از ساعت کاری در شرایط جوی برفی و بارانی با تلفن 22725307 تماس حاصل فرمایید.
 • امکانات ویژه

  دیگر امکانات بوستان :
  - آبشار سی متری
  - آلاچیق های خانوادگی
  - پیست دوچرخه سواری
  -دارای زمین چند منظوره ورزشی(فوتبال - بسکتبال)
  - زمین های بازی کودکان
 • سایر اطلاعات

  این محصول دارای بالاترین استاندارد های اروپایی از جمله TUV آلمان می باشد . همچنین کل این محصول، و روند اجرا و نصب آن به تایید موسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران رسیده و گواهینامه ویژه ای برای استفاده شهروندان از آن صادر شده است که در محل سورتمه قابل رویت است.
  ایده اصلی این طرح از منو ریل‌های متحرک نشأت گرفته است که از ۲۰ سال پیش به عنوان یکی از مهیج‌ترین وسایل نفری در محیط باز به عرضه گذاشته شده است. این سیستم ریلی تفریحی تشکیل شده از ماشین‌های مجزا با حداکثر ظرفیت ۲ نفر که سفر خود را بر روی ریل‌های سربالا و سر پایین با شیب‌های متفاوت با قابلیت سرعت ثابت حداکثر ۴۰ کیلومتر آغاز و به پایان می‌رسانند.
 • نظر
  پنجشنبه 11 خرداد 1396

  سلام.ساعت كاري تو ماه رمضان از چه ساعتي تا چه ساعتيه؟

اماکن مرتبطتگ ها

سورتمه تهران شهربازي گلابدره ترن سورتمه تهران شهربازي سورتمه تهران گلابدره سورتمه تهران ترن شهربازي سورتمه تهران سورتمه تهران گلابدره شهربازي ترن گلابدره سورتمه تهران گلابدره شهربازي گلابدره ترن ترن سورتمه تهران ترن شهربازي ترن گلابدره سورتمه تهران شهربازي گلابدره سورتمه تهران شهربازي ترن سورتمه تهران گلابدره شهربازي سورتمه تهران گلابدره ترن سورتمه تهران ترن شهربازي سورتمه تهران ترن گلابدره شهربازي سورتمه تهران گلابدره شهربازي سورتمه تهران ترن شهربازي گلابدره ترن شهربازي گلابدره سورتمه تهران شهربازي ترن سورتمه تهران شهربازي ترن گلابدره گلابدره سورتمه تهران شهربازي گلابدره سورتمه تهران ترن گلابدره شهربازي سورتمه تهران گلابدره شهربازي ترن گلابدره ترن سورتمه تهران گلابدره ترن شهربازي ترن سورتمه تهران شهربازي ترن سورتمه تهران گلابدره ترن شهربازي سورتمه تهران ترن شهربازي گلابدره ترن گلابدره سورتمه تهران ترن گلابدره شهربازي سورتمه تهران شهربازي گلابدره ترن سورتمه تهران گلابدره ترن شهربازي سورتمه تهران ترن شهربازي گلابدره سورتمه تهران گلابدره شهربازي ترن سورتمه تهران گلابدره ترن شهربازي سورتمه تهران شهربازي ترن گلابدره شهربازي سورتمه تهران گلابدره ترن شهربازي سورتمه تهران ترن گلابدره شهربازي گلابدره ترن سورتمه تهران شهربازي گلابدره سورتمه تهران ترن