City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

شهربازي رازي

(67 رای)


شهربازي رازي يکي از شهربازي هاي منطقه مرکزي تهران است که در جنب بوستان برزگ رازي واقع شده و با وسايل تفريحي متنوع مي تواند ساعات خوبي را براي کودکان و نوجوانان شما رقم بزند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • شهربازي رازي
 • شهربازي رازي
 • شهربازي رازي
 • شهربازي رازي
شهربازي رازي شهربازي رازي شهربازي رازي شهربازي رازي مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 09365189032
 • قیمت : اقتصادی
 • آدرس : انتهای خیابان قزوین، نرسیده به میدان رازی، بوستان رازی

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»شهربازی رازی یک شهربازی کوچک با کارکرد منطقه ای به شمار می رود که با مجموعه­ ای از تجهیزات مدرن توانسته فضایی را جهت شور و نشاط خانواده­ها فراهم کند. در این شهربازی دستگاه­ های تفریحی متعددی وجود دارد.

 • سیمای عمومی

  در انتهای خیابان قزوین و نرسیده به میدان رازی، در میان فروشگاه‌ها و مغازه های لباس و کفش دست چندم و هیاهوی خریداران و فروشندگان موتورسیکلت، سربازانی که برای خرید پتو و لباس سربازی به این خیابان آمده‌اند و ...و گاراژهای بزرگ تعمیر اتومبیل، دروازه‌ای سفید رنگ وجود دارد که در آن برای همه شهروندان و عابران باز است. دروازه‌ای که حکم دالان سبزی را در میان دود و دم و سیاهی شهر دارد و این دالان شهروندان را به بوستان رازی دعوت می‌کند. بوستان رازی که در ناحیه 4 منطقه 11 در سال 1376، بنا شده در ردیف بوستان‌های شهری قرار می‌گیرد که 257 هزار و 899 متر مربع است و علاوه بر فضای سبز مطلوب، فرهنگسرای بزرگ به همراه پردیس سینمایی کوچکی را در کنار خود جای داده است. در این بوستان علاوه بر امکانات متعدد و گسترده، شهربازی کوچکی نیز برای استفاده کودکان و نوجوانان ایجاد شده است.
 • امکانات ویژه

  از جمله امکاناتی که در بوستان رازی و در نزدیکی این شهربازی وجود دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد: مسجد، رستوران، بوفه، آبنما، کتابخانه، زمین بازی کودکان، زمین های ورزشی، سالن سرپوشیده چندمنظوره، آمفی تاتر روباز، بازارچه، برج فانوس دریایی، دریاچه، آکورایوم، شهربازی رازی، خانه کشتی،کبوترخانه،کانون پروزش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز مشاوره نیروی انتظامی، سایت بازی های کامپیوتری، رواق های فراغتی و نمایشگاهی، برج فرهنگی، دفتر انجمن ایدز ایران، انجمن دارت، نمایشگاه فصلی کتاب، دستگاه های بدنسازی در محوطه روباز و سرویس بهداشتی

اماکن مجاور

اماکن مرتبطتگ ها

شهربازي رازي بوستان فرهنگسرا شهربازي رازي شهربازي بوستان شهربازي فرهنگسرا رازي شهربازي شهربازي بوستان رازي فرهنگسرا بوستان شهربازي بوستان رازي بوستان فرهنگسرا فرهنگسرا شهربازي فرهنگسرا رازي فرهنگسرا بوستان شهربازي رازي بوستان شهربازي رازي فرهنگسرا شهربازي بوستان رازي شهربازي بوستان فرهنگسرا شهربازي فرهنگسرا رازي شهربازي فرهنگسرا بوستان رازي شهربازي بوستان رازي شهربازي فرهنگسرا رازي بوستان فرهنگسرا رازي بوستان شهربازي رازي فرهنگسرا شهربازي رازي فرهنگسرا بوستان بوستان شهربازي رازي بوستان شهربازي فرهنگسرا بوستان رازي شهربازي بوستان رازي فرهنگسرا بوستان فرهنگسرا شهربازي بوستان فرهنگسرا رازي فرهنگسرا شهربازي رازي فرهنگسرا شهربازي بوستان فرهنگسرا رازي شهربازي فرهنگسرا رازي بوستان فرهنگسرا بوستان شهربازي فرهنگسرا بوستان رازي شهربازي رازي بوستان فرهنگسرا شهربازي بوستان فرهنگسرا رازي شهربازي فرهنگسرا رازي بوستان شهربازي بوستان رازي فرهنگسرا شهربازي بوستان فرهنگسرا رازي شهربازي رازي فرهنگسرا بوستان رازي شهربازي بوستان فرهنگسرا رازي شهربازي فرهنگسرا بوستان رازي بوستان فرهنگسرا شهربازي رازي بوستان شهربازي فرهنگسرا