City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

مسجد جامع ولنجک

(36 رای)


مسجد جامع ولنجک در انتهاي خيابان آصف و  در شمال تهران قرار دارد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اطلاعات تماس

  • تلفن تماس : ۲۲۱۷۶۶۲۶
  • آدرس : انتهای خیابان آصف- بعد از پارک- کوچه مسجد

«نظرتون چیه؟»

1.توی تاریخ گردی کدوم یکی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 موزه گردي  بازديد از عمارت ها و کاخ ها  بازديد از خونه هاي تاريخي  بازديد از کليساها و آتشکده ها  بازديد از قلعه ها و کاروانسراها  بازديد از پل ها و برج ها  بازديد از بقيه جاهاي تاريخي

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»ظرفیت این مسجد بالغ بر ۲۰۰ نفر است.

  • سیمای عمومی

    این مسجد صحن ، محراب ، کفشداری ،کلاس های آموزشی، کتابخانه ، آشپزخانه ، صندوق قرض الحسنه ، سرویس بهداشتی و پایگاه بسیج دارد.
  • سایر اطلاعات

    نماز های شب به امامت حاج آقا ملکی برگزار می شود. قرائت زیارت عاشورا ، توسط حجت الاسلام ملکی و آقای اعجازی روزهای پنج شنبه پس از نماز مغرب و عشا ، دعای توسل ، سه شنبه شب ها بعد از نماز مغرب و عشا توسط حجت الاسلام ملکی و آقای اعجازی ، مراسم های ماه محرم و صفر به سخنرانی و عزاداری حجج اسلام ملکی،امیری و اکرمی و آقایان اعجازی و حسین شایسته پس از نماز مغرب و عشا ، ایام فاطمیه به سخنرانی و عزاداری حاج آقا ملکی و آقایان اعجازی و حسین شایسته پس از نماز مغرب و عشا است . همچنین در ماه مبارک رمضان ، مراسم های سخنرانی و فطاری ، توسط حجت الاسلام ملکی و آقایان اعجازی و حسین شایسته بعد از نماز مغرب و عشا ، و مراسم های شب های قدر توسط حجت الاسلام ملکی و آقای اعجازی از ساعت ۲۲:۳۰ تا سحر برگزار می شود.
    در این مسجد ، یکشنبه ها ی هر هفته ساعت 8 تا 9 کلاس آموزش قرآن مخصوص بانوان، سه شنبه ها ساعت 9 تا 11 کلاس تفسیر قرآن تشکیل می شودو در اعیاد شعبانیه،قربان،غدیر و شهادت امام صادق و ایام اربعین حسینی. برگزار می شود.


تگ ها