City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

هيئت ميثاق با شهدا

(86 رای)


هيأت ميثاق با شهدا به همت بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) راه اندازي شده و در طول سال به بزرگداشت مناسبت هاي مذهبي مي پردازد. برنامه هفتگي اين هيئت در طول سال تحصيلي هر يکشنبه شب است و در مناسبت هاي خاص نيز مراسمي برگزار مي کند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • هيئت ميثاق با شهدا
 • هيئت ميثاق با شهدا
 • هيئت ميثاق با شهدا
 • هيئت ميثاق با شهدا
هيئت ميثاق با شهدا هيئت ميثاق با شهدا هيئت ميثاق با شهدا هيئت ميثاق با شهدا مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • وب سایت : www.misaq.basijisu.com
 • آدرس : تهران - بزگراه شهید چمران - پل مدیریت - دانشگاه امام صادق (ع) - مسجد دانشگاه

مداح ثابت این هیئت میثم مطیعی است و تقریبا ایشان در تمامی مراسم ها مدیحه ثرایی می کنند. اما در برخی مناسبت ها مداحانی چون رضا هلالی نیز حضور می بابند.
این هیأت در زمان کوتاه به جایی رسیده است که توانسته جایگاه مورد قبولی برای خود در میان هیئات مذهبی شهر تهران به دست آورد.

 • تاریخچه

  هیئت میثاق با شهدا پس از پایان جنگ تحمیلی، به همت عده‌ای از دانشجویان رزمنده، جهت حفظ یاد و خاطره‌ی همرزمان شهیدشان، تشکیل شد. درابتدا این هیأت به صورت ماهیانه و نامنظم برگزار می‌شد.
  هیأت جایگاهی شده بود برای تجدید خاطرات زمان جبهه و تجدید پیمان با رفقای شهید.
  از سال ۸۰ جلسات هفتگی هیأت به صورت منظم برگزار می‌گردد. دانشجویان هر هفته، جهت تجدید میثاق با شهدا به خصوص شهدای دانشگاه، گرد هم می‌آیند و به ائمه معصومین علیهم السلام توسّل می‌جویند.
  از سال ۸۶ جلسات هیأت عمومی شد تا به محلی برای تجمع محبین اهل بیت و رهروان راه شهدا و مجمعی برای تجدید پیمان با شهدا و امام شهدا، اعم از دانشجو و غیردانشجو، تبدیل گردد.
  فاطمیه سال 86 اوّلین میعادگاه عمومی هیأت میثاق با شهدا بود.
 • ویژگی ها

  خادمان هیئت میثاق با شهدا همگی از دانشجویان جوانان و تحیل کرده هستند و از همین رو دارای نظم و برخور بسیار خوبی می باشند.
 • سیمای عمومی

  درب وردی مسجد پنج شهید گمنام دفن شده اند که عزاداران در ورود از ایشان تبرک می جویند. داخل مسجد فضای بزرگی دارد. اما در مراسمات خاص مثل دهه محرم این مقدار فضا جوابگوی حاضران نیست و در راه رو و حتی حیاط مجبورند بنشینند. البته در این ایام حیاط را با داربست مسقف می کنند.
  خواهران نیز در طبقه بالای مسجد مستقر هستند که ایام خاص سلف نیز در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • زمان مناسب بازدید

  در مناسبت های خاص مثل دهه محرم اگر می خواهید جای بهتری نصیبتان شود و بهره بیشتری ببرید، از شروع سخنرانی در مجل حضور یابید.
 • پیشنهاد ویژه

  در روزهای تاسوعا و عاشورا میثاق باشهدا از میدان کاج تا دانشگاه دسته می رود که فضای معنویی ایجاد می شود. حتما در این مراسم شرکت کنید.
 • شرایط استفاده

  در مراسمات هفتگی می توانید به راحتی ماشین خود را داخل داشگاه برده و پارک کنید. اما در ایامی مثل دهه محرم جای پارک به سختی پیدا می کنید.
 • امکانات ویژه

  جهت عضویت در سامانه پیامکی هیأت میثاق با شهدا و اطلاع از برنامه برگزاری مراسم، می‌توانید با تلفن همراه خود عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۶۷۲۱۳۰ و برای لغو عضویت، می‌توانید عدد ۹ را به همین شماره ارسال بفرمایید.
 • سایر اطلاعات

  این هیئت سخنران ثابتی ندارد. آیت الله جاودان، حجت الاسلام پناهیان، حجت الاسلام میرباقری، حجت الاسلام معمار منتظرین و سخنرانان به نام شهر در این هیئت سخنرانی می کنند.
 • نظر
  شنبه 17 آبان 1393

  واقعا ممنونیم از آقا میثم مطیعی که سبک جدید مداحی ولایت محور و بصیرت مدار رو راه اندازی کرد.

 • نظر
  شنبه 17 آبان 1393

  برخورد خادمای هیئتش خیلی عالیه. واقعا آدم لذت می بره

 • نظر
  شنبه 17 آبان 1393

  یکی از خادم ها رو امسال در حین خدمت به هیئت برق گرفت و الان تو کما است. برای دعا کنید

 • نظر
  شنبه 17 آبان 1393

  آره منم شنیدم یکی از خادمهاش تو کما رفته. ایشالا که زودتر خوب بشه به حق امام حسین

 • نظر
  شنبه 23 اسفند 1393

  برنامه های این هیئت واقعا عالی و مفیده.من و همسرم چند ساله که محرما می ریم اینجا.سخنرانی های آقای پناهیان واقعا عالیه و مداحی های میثم مطیعی هم که جای خودش.
  کادر خیلی مودب و خوش برخوردن.
  کلا توصیه می کنم شدید.

 • نظر
  سه شنبه 20 مرداد 1394

  باسلام وخسته نباشید خدمت تمام دست اندرکاران هیأت میثاق باشهدا واقعاً دستتون درد نکنه خیلی عالیه جلسات هفتگی تون ما دانشجویان دانشگاه الزهرا کلی حالمون دگرگون میشه وقتی میایم مراسم اجرتون باحسین ، محرم امسال هم با حاج میثم مطیعی ومداحای دیگر یه چیز دیگس

اماکن مرتبطتگ ها

تفريح سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق تفريح سرگرمي تفريح هيئت ميثاق با شهدا تفريح دانشگاه امام صادق سرگرمي تفريح تفريح هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا تفريح هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق دانشگاه امام صادق تفريح دانشگاه امام صادق سرگرمي دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا تفريح سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا تفريح سرگرمي دانشگاه امام صادق تفريح هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي تفريح هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق تفريح دانشگاه امام صادق سرگرمي تفريح دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي تفريح هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي تفريح دانشگاه امام صادق سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا تفريح سرگرمي دانشگاه امام صادق تفريح سرگرمي دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا هيئت ميثاق با شهدا تفريح سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا تفريح دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي تفريح هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق تفريح هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق سرگرمي دانشگاه امام صادق تفريح سرگرمي دانشگاه امام صادق تفريح هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق سرگرمي تفريح دانشگاه امام صادق سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا تفريح دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي تفريح سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق تفريح هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق سرگرمي تفريح دانشگاه امام صادق سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا تفريح هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي دانشگاه امام صادق تفريح هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق سرگرمي تفريح سرگرمي دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي تفريح هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق سرگرمي تفريح دانشگاه امام صادق هيئت ميثاق با شهدا سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا دانشگاه امام صادق تفريح سرگرمي هيئت ميثاق با شهدا تفريح دانشگاه امام صادق