City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

پارک جنگلي دالخاني

(24 رای)


اگر قصد داريد سفري به طبيعت بکر و پاييزي جنگل هاي شمال داشته باشيد،جنگل دالخاني رامسر بهترين پيشنهاد است. جنگل زيبايي که در ميان گردشگران به «دالان بهشت» معروف است و با درختان انبوه و آب و هواي بي نظيرش مي تواند بکرترين تجربه طبيعت گردي شما را رقم بزند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • پارک جنگلي دالخاني
 • پارک جنگلي دالخاني
 • پارک جنگلي دالخاني
 • پارک جنگلي دالخاني
پارک جنگلي دالخاني پارک جنگلي دالخاني پارک جنگلي دالخاني پارک جنگلي دالخاني مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : رایگان
 • آدرس : رامسر - کیلومتر 25 مسیر جنت رودبار - پارک جنگلی دالخانی

«نظرتون چیه؟»

1.توی هر فصل به طور متوسط چقدر برای سفر کردن هزینه می کنی؟

 کمتر از 100 هزار تومن  بين 100 تا 200 هزار تومن  بين 200 تا 400 هزار تومن  بيشتر از 400 هزار تومن

2.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

3.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

4.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

5.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»نزدیکی جنگل های 600هزار متر مربعی رامسر به آن، باعث شده این جنگل ها به نام دالخانی شناخته شوند. جنگل هایی که در مسیر جاده ادامه دارند و بعد از دالخانی شما را به ییلاق جنت رودبار و گرسماسر، اکراسر، گلین و... می رسانند که شاید زیباترین تصاویر جنگلی عمرتان را به شما نمایش دهند.

 • ویژگی ها

  دالخانی یک جنگل نیمه کوهستانی است که ارتفاع آن به حدود 800 متر می رسد و به همین دلیل، گزینه خوبی برای کوهنوردان و طبیعت گردان به حساب می آید. این روزها اگر گذارتان به این جنگل بیفتد، می توانید مه غلیظی را ببینید که سراسر جنگل را پر کرده و شما را در خود می بلعد.مه غلیظ، مهم ترین ویژگی دالخانی است که بعد از سرسبزی بکرش گردشگران را به این منطقه می کشاند. نزدیکی این جنگل به روستای دالخانی هم فرصت خوبی است تا توریست ها زندگی یکی دو روزه ای را در یک روستای سنتی تجربه کنند و از نزدیک با آداب و رسوم و غذاهای محلی منطقه آشنا شوند.
 • پیشنهاد ویژه

  در محور دالخانی که از ابتدای جاده میرزا کوچک خان شروع شده و به ییلاقات ختم می شود، چندین مکان زیارتی وجود دارد که در بین مردم منطقه تقدس زیادی دارند. زیارت گاه های تلیچکوه، امامزاده چاک، امامزاده سید هاشم و سید فاطمه آغوزکی و امامزاده سید قاسم خوشکا و... از این دسته هستند.
 • شرایط استفاده

  دالخانی، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان رامسر است که در 30 كیلومتری جنوب شرقی رامسر و در دهستان چهل‌شهید قرار دارد.جنگل دالخانی در مسیر رامسر به تنکابن قرار دارد و برای رسیدن به آن می توانید از مسیر کتالم- هریس (جاده میرزا کوچک خان) – دالخانی بگذرید یا از خروجی شهر رامسر شروع کنید و بعد از طی مسیری حدود 7 کیلومتر در مسیر آسفالته رامسر به تنکابن، به سه راهی جنت رودبار برسید. جنگل دالخانی 23 کیلومتر جلوتر در کنار جاده انتظار شما را می کشد!

اماکن مرتبطتگ ها

پارک جنگلي دالخاني رامسر پارک جنگلي پارک دالخاني پارک رامسر جنگلي پارک پارک دالخاني جنگلي رامسر دالخاني پارک دالخاني جنگلي دالخاني رامسر رامسر پارک رامسر جنگلي رامسر دالخاني پارک جنگلي دالخاني پارک جنگلي رامسر پارک دالخاني جنگلي پارک دالخاني رامسر پارک رامسر جنگلي پارک رامسر دالخاني جنگلي پارک دالخاني جنگلي پارک رامسر جنگلي دالخاني رامسر جنگلي دالخاني پارک جنگلي رامسر پارک جنگلي رامسر دالخاني دالخاني پارک جنگلي دالخاني پارک رامسر دالخاني جنگلي پارک دالخاني جنگلي رامسر دالخاني رامسر پارک دالخاني رامسر جنگلي رامسر پارک جنگلي رامسر پارک دالخاني رامسر جنگلي پارک رامسر جنگلي دالخاني رامسر دالخاني پارک رامسر دالخاني جنگلي پارک جنگلي دالخاني رامسر پارک دالخاني رامسر جنگلي پارک رامسر جنگلي دالخاني پارک دالخاني جنگلي رامسر پارک دالخاني رامسر جنگلي پارک جنگلي رامسر دالخاني جنگلي پارک دالخاني رامسر جنگلي پارک رامسر دالخاني جنگلي دالخاني رامسر پارک جنگلي دالخاني پارک رامسر