City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس

(62 رای)


پرده اصلي آبنماي نمايش باغ موزه دفاع مقدس در محوطه فضاي باز اين مجموعه قرار دارد و در آن انواع کليپ ها و نمايش ها به کمک ليزرهاي رنگي بر روي پرده آبي به تصوير کشيده مي شود. ارتفاع اين پرده آبي   17متر است که با استفاده از آن تصاوير، کليپ ها، نماهنگ ها و نوشته هاي مربوط به دفاع مقدس براي بازديدکنندگان به نمايش در مي آيد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس
 • پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس
 • پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس
 • پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس
پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 88657026-30
 • قیمت : رایگان
 • آدرس : میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی - موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»آنهایی که به بازدید ازباغ موزه دفاع مقدس و ترويج فرهنگ مقاومت می روند، می توانند تصویر حماسه های مختلف تاریخ ایران را روی پرده ای از آب تماشا کنند .در این پرده که بدون شک نظر تمام نماشاگران را به خود جلب می کند، به مناسبت های مختلف فیلم های مرتبط با دفاع مقدس نمایش داده می شود تا جوانان نسل سوم و چهارم که در زمان جنگ متوجه عظمت دلاوری ها و پایمردی های بزرگ مردان تاریخ نشده اند، بتوانند با آنچه در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاده بسیار بیشتر از گذشته ارتباط برقرار کنند.

 • ویژگی ها

  برای کسانی که به باغ موزه دفاع مقدس و ترويج فرهنگ مقاوت می آیند، در بخش باغ دره جشنواره ای از نور با 16 میلیون طیف رنگی، آب و آتش فراهم شده تا هر شب به تناسب زمان، بزرگ ترین فستیوال نوری ایران در آنجا بر پا شود. برای اجرای این نمایش بزرگ، در داخل دریاچه باغ موزه صد فواره آب باچیدمان یک دایره به قطر 30 متر و با ارتفاع 15 متردر 256 متر دربرای نمایش لیزری طراحی شده است. نور،لیزر و صدا در میان این فواره های بلند فضای منحصر به فردی را پیشکش بازدید کنندگان باغ موزه دفاع مقدس می کند. فضایی که با استفاده از 44 دستگاه مه ساز شرایطی را برای بیننده به وجود می آورد که تا به حال در هیچ کجای دنیا شاهد آن نبوده است.
 • سیمای عمومی

  در طراحی فضای اصلی باغ دره، عناصر سیال، جذاب و بسیار باشکوهی به کار گرفته شده است.یکی از مهمترین قسمت های باغ دره دریاچه مصنوعی و آبنمای آن است که در بازدیدکنندگان احساس آرامش و سرزندگی ایجاد می کند. در طراحی این پرده نمایش عناصری چون نور، آب، آتش و صوت به کار گرفته شده است. از آنجا که مضامین و مفاهیم سالهای دفاع مقدس در طراحی و فضاسازی بخش دریاچه از مهمترین اصول این آبنما محسوب می شود، در ساخت آن سعی شده تا از این تعابیر به صورتی کاملا نمادین بهره گیری شود.
 • پیشنهاد ویژه

  داستان نورافشانی موزه در جایی به اوج خود می رسد که پر قدرت ترین لیزردنیا در مناسبت های مختلف تصاویر و نوشته های آن زمان را بر روی رشته کوههای البرز به نمایش می گذارد. جایی که در فاصله 20 کیلومتری باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت قرار دارد.
 • شرایط استفاده

  شب ها پخش حداقل دو نوع نمایش رسانه ای به مدت 8تا 12 دقیقه بر روی پرده آبی، بازدیدکنندگان را مسحور خود می کند. برای اطلاع از زمان پخش نمایش آبی با روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس در شماره هایی که در بالا ارایه شده است تماس بگیرید.
 • مسیر تاکسی تاکسی ها از سه راه ضرابخانه و میدان ونک شما را به مقابل باغ موزه دفاع مقدس می برند.
 • مسیر اتوبوس برای استفاده از اتوبوس می توانید از خطوط منتهی به پایانه حقانی استفاده کنید. همچنین اتوبوس های میدان ونک - رسالت نیز در مقابل باغ موزه دفاع مقدس ایستگاه دارند.
 • مسیر مترو ایستگاه مترو حقانی واقع در خط یک مترو تهران درست در جوار باغ موزه دفاع مقدس قرار دارد.
 • مسیر خودروی شخصی از میدان ونک و یا اتوبان مدرس وارد بزرگراه شهید حقانی شوید و نرسیده به ایستگاه مترو، در جنب بوستان طالقانی وارد خیابان «گذر سرو» شوید. می توانید خودروی خود را در همین خیابان پارک کرده و به باغ موزه دفاع مقدس بروید.
 • نظر
  شنبه 05 تير 1395

  سلام ، امشب میخوام بیام تءاتر باغ موزه دفاع مقدس، فقط بگین چه جوری از اونجا برگردم دانشگاه شریف ؟؟؟
  بعد هم ما سه تا بلیط داریم، میتونیم 4 نفر بیایم ؟؟؟

 • نظر پریسا
  جمعه 05 دي 1393

  امسال ماه رمضون توی باغ موزه برنامه بود و ما هم همونجا برنامه پرده آبی اش رو دیدیم؛ کلیپ هایی که روی آب پخش می کردن جالب بود واقعن

اماکن مرتبطتگ ها

پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس پرده آبي پرده باغ موزه پرده دفاع مقدس آبي پرده پرده باغ موزه آبي دفاع مقدس باغ موزه پرده باغ موزه آبي باغ موزه دفاع مقدس دفاع مقدس پرده دفاع مقدس آبي دفاع مقدس باغ موزه پرده آبي باغ موزه پرده آبي دفاع مقدس پرده باغ موزه آبي پرده باغ موزه دفاع مقدس پرده دفاع مقدس آبي پرده دفاع مقدس باغ موزه آبي پرده باغ موزه آبي پرده دفاع مقدس آبي باغ موزه دفاع مقدس آبي باغ موزه پرده آبي دفاع مقدس پرده آبي دفاع مقدس باغ موزه باغ موزه پرده آبي باغ موزه پرده دفاع مقدس باغ موزه آبي پرده باغ موزه آبي دفاع مقدس باغ موزه دفاع مقدس پرده باغ موزه دفاع مقدس آبي دفاع مقدس پرده آبي دفاع مقدس پرده باغ موزه دفاع مقدس آبي پرده دفاع مقدس آبي باغ موزه دفاع مقدس باغ موزه پرده دفاع مقدس باغ موزه آبي پرده آبي باغ موزه دفاع مقدس پرده باغ موزه دفاع مقدس آبي پرده دفاع مقدس آبي باغ موزه پرده باغ موزه آبي دفاع مقدس پرده باغ موزه دفاع مقدس آبي پرده آبي دفاع مقدس باغ موزه آبي پرده باغ موزه دفاع مقدس آبي پرده دفاع مقدس باغ موزه آبي باغ موزه دفاع مقدس پرده آبي باغ موزه پرده دفاع مقدس