City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

مرکز خريد ايرانيان رشت

(19 رای)


مرکز خريد ايرانيان رشت  در بلوار گلسار واقع شده است و يکي از مجتمع هاي تجاري خوب رشت به شمار مي رود. مرکز خريد ايرانيان علاوه بر دارا بودن فروشگاه هاي پوشاک، امکانات رفاهي خوبي هم براي گردشگران دارد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • مرکز خريد ايرانيان رشت
 • مرکز خريد ايرانيان رشت
 • مرکز خريد ايرانيان رشت
مرکز خريد ايرانيان رشت مرکز خريد ايرانيان رشت مرکز خريد ايرانيان رشت مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : متوسط
 • ساعت کاری : 10 صبح تا 10 شب
 • آدرس : رشت - بلوار گلسار - میدان باستانی شعار

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»مرکز خرید ایرانیان رشت در 13 طبقه بصورت 2 طبقه واحدهای تجاری، 4 طبقه پارکینگ مسقف اختصاصی و انباری ها و 7 طبقه واحدهای خدماتی تاسیس شده است و همچنین دارای تعداد 58 باب پارکینگ مسقف اختصاصی در طبقات زیرزمین، دوم، سوم و چهارم و دارای تعداد 46 باب انباری اختصاصی با مساحت مکفی و مناسب در طبقات زیرزمین، دوم، سوم و چهارم است.

 • امکانات ویژه

  مرکز خرید ایرانیان رشت مجهز به 2 دستگاه آسانسور خودرو بر جهت دسترسی به پارکینگ های مسقف طبقاتی و دسترسی به کلیه طبقات مجموعه بوسیله دو دستگاه آسانسور نفر بر و یک دستگاه آسانسور باربر و دارای ژنراتور برق اضطراری و پست برق اختصاصی زمین و سه باب سرویس بهداشتی عمومی واقع در طبقه دوم و مجهز به سیستم اعلام و سیستم اطفاء حریق اضطراری خودکار و مجهز به سیستم برقگیر وارتینگ است.
  برخی از امکانات دیگر این مجموعه مجهز به هواساز جهت گرمایش و سرمایش طبقات تجاری و پکیج اختصاصی برای گرمایش واحدهای خدماتی و همچنین نصب اسپلیت جهت سرمایش آن واحدها نصب شیشه های دو جداره جهت کلیه پنجره های بیرونی مجموعه ودیوار چینی بوسیله بلوکهای سبک عایق حرارتی و اشتراک آب شهری جهت کل مجموعه و لوله کشی آب و فاضلاب جهت هریک از واحدهای تجاری و خدماتی و کنتور برق اخصاصی جهت کلیه واحدهای تجاری و خدماتی و تعداد .. دستگاه کنتور برق مشترک جهت روشنایی و تأمین برق مورد نیاز تجهیزات و تأسیسات عمومی مجموعه است.
Map Data
Map data ©2016 Google
Map DataMap data ©2016 Google
Map data ©2016 Google

اماکن مرتبطتگ ها