City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس

(68 رای)


منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس در استان مازندران واقع شده است. اين رودخانه از دامنه‌هاي البرز در قسمت كوه‌هاي كندوان سرچشمه مي‌‌گيرد و پس از پيمودن بيش از 85 كيلومتر به درياي خزر مي‌ريزد.

 


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس
 • منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس
 • منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس
 • منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس
 منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.توی هر فصل چند تا سفر می ری؟

 اصلا نمي رم  بين 1 تا 2 سفر  بين 3 تا 5 سفر  بيشتر از 5 سفر

2.چه تیپ سفرهایی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 طبيعتگردي  تاريخ گردي  شهرگردي  ساير

3.با کی بیشتر از همه سفر می ری؟

 خونواده ام  دوستام  تورهاي گردشگري  ساير

4.توی هر فصل به طور متوسط چقدر برای سفر کردن هزینه می کنی؟

 کمتر از 100 هزار تومن  بين 100 تا 200 هزار تومن  بين 200 تا 400 هزار تومن  بيشتر از 400 هزار تومن

5.توی طبیعتگردی کدوم یکی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 جنگل نوردي  کوهنوردي  کويرنوردي  غارنوردي  دره نوردي  آبشارگردي  درياچه گردي  ساير

6.چه سبک سفری رو بیشتر دوست داری؟

 کمپينگ
 کوله کشي و سفرهاي سنگين
 گلگشت و پياده روي سبک
 ماجراجويانه
 آفرود
 پرنده نگري
 ماهيگيري و شکار
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس در استان مازندران واقع شده است. این رودخانه از دامنه‌های البرز در قسمت كوه‌های كندوان سرچشمه می‌‌گیرد و پس از پیمودن بیش از 85 كیلومتر و پیوستن آب رودخانه زانوسی و دونا به آن و هم‌چنین دَه‌ها چشمه و آبشار، از میان شهر چالوس عبور می‌كند و در میان دو روستای فرج‌آباد و محمد‌آباد به دریای خزر می‌ریزد.

 • ویژگی ها

  وجود جاده تهران - چالوس در امتداد مسیر این رودخانه، دسترسی به آن را آسان كرده است. این مسیر در ردیف یكی از زیباترین مسیرهای ایران و حتی جهان قرار دارد.
 • سیمای عمومی

  مسیر این رودخانه و شعبات آن از سرچشمه تا مصب،‌ دارای چشم‌‌اندازهای زیبا و شگفت‌انگیز است. ارتفاعات كندوان، قله‌های علم‌كوه، پیچ و خم دره هزار چم،‌ چشمه‌سارها و آبشارهای هزارچم، دره‌های سیاه‌بیشه، پل زنگوله، هزارچم، چشم‌اندازهای جنگلی، سردرختی‌های بهاره، شالیزارهای سرسبز و مناظر و چشم‌اندازهای بدیع و شگفت‌‌انگیز از عناصر و جاذبه‌های طبیعی مسیر این رودخانه هستند.
 • پیشنهاد ویژه

  حواشی رودخانه تفرجگاه‌های مناسبی دارد كه مورد استفاده مسافران قرار می‌گیرد. صید انواع ماهی از این رودخانه و شعبات آن یكی دیگر از عناصر جاذب آن محسوب می‌شود.

اماکن مرتبط

اخبار مرتبط

آرشیو اخبار


تگ ها

منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس منطقه حفاظت شده منطقه رودخانه منطقه چالوس حفاظت شده منطقه منطقه رودخانه حفاظت شده چالوس رودخانه منطقه رودخانه حفاظت شده رودخانه چالوس چالوس منطقه چالوس حفاظت شده چالوس رودخانه منطقه حفاظت شده رودخانه منطقه حفاظت شده چالوس منطقه رودخانه حفاظت شده منطقه رودخانه چالوس منطقه چالوس حفاظت شده منطقه چالوس رودخانه حفاظت شده منطقه رودخانه حفاظت شده منطقه چالوس حفاظت شده رودخانه چالوس حفاظت شده رودخانه منطقه حفاظت شده چالوس منطقه حفاظت شده چالوس رودخانه رودخانه منطقه حفاظت شده رودخانه منطقه چالوس رودخانه حفاظت شده منطقه رودخانه حفاظت شده چالوس رودخانه چالوس منطقه رودخانه چالوس حفاظت شده چالوس منطقه حفاظت شده چالوس منطقه رودخانه چالوس حفاظت شده منطقه چالوس حفاظت شده رودخانه چالوس رودخانه منطقه چالوس رودخانه حفاظت شده منطقه حفاظت شده رودخانه چالوس منطقه رودخانه چالوس حفاظت شده منطقه چالوس حفاظت شده رودخانه منطقه رودخانه حفاظت شده چالوس منطقه رودخانه چالوس حفاظت شده منطقه حفاظت شده چالوس رودخانه حفاظت شده منطقه رودخانه چالوس حفاظت شده منطقه چالوس رودخانه حفاظت شده رودخانه چالوس منطقه حفاظت شده رودخانه منطقه چالوس